CrmSoftware - rozwiązania dla pracy zespołowej. Producent systemu Topaz CRM.


 

Framework Armazon

Framework Armazon jest autorskim projektem stworzonym przez programistów CRMSoftware specjalnie pod kątem tworzenia oprogramowania CRM oraz oprogramowania skryptowego wspomagającego pracę callcenter.

Framework w swojej mniej specjalizowanej części jest także z powodzeniem wykorzystywany przez autorów przy tworzeniu stron www.

Wykorzystanie Frameworka Armazon gwarantuje, że każdy projekt na nim oparty jest stabilny i ma przejrzystą, łatwą do modyfikowania architekturę, co umożliwia utrzymanie oprogramowania na jak najwyższym poziomie.

Armazon został napisany przy użyciu języka PHP w wersji 5 z wykorzystaniem nowoczesnych obiektowych technik programowania. Gwarantuje poprawne i szybkie generownie kodu xHTML, oraz dostarcza programiście wygodnych i wydajnych narzędzi do codziennej pracy automatyzując znaczną część zadań.
Opracowany specjalnie dla Armazon system kontrolek ATPL pozwala na ponowne wykorzystanie raz napisanych modułów, oraz ustandaryzowanie elementów używanych na stronie prezentacyjnej systemów działających w oparciu o technikę web.
ATPL wkrótce będzie również dostępny jako osobny produkt dla webmasterów.

Wykorzystanie technologii AJAX pozwala na efektywne wykorzystanie możliwości przeglądarek internetowych oraz na ograniczenie obciążenia łącza internetowego do minimum.